Kto ma ake matriky k dispozicii?

Tipy na online databázy užitočné pri genealogickom pátraní.
Vladimír
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16 Júl 2013, 14:42

Nema nahodou niekto stiahnute matriky obci Topolniky - okr.D.Streda a Dolne Slazany - okr.Z.Moravce? Dakujem
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Ja konkretne:
Vsetko co je na FS z RK Dubodiel, Mala Hradna, Rajec, Brodno, Slovenske Pravno, EV Slovenske Pravno, Sulov Hradna (2. pol. 19. stor - z prvej len nafotene potrebne snimky).
andrej58
Veterán
Veterán
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 02 Nov 2012, 10:03
Predkovia z oblasti: Orava,Marmárosziget

matrika mesta Tvrdošín. sťahujem Nižná nad Oravou a Biely potok. Všetko ORAVA...v Tvrdošíne sú obce Krásna Hôrka, Lavkov, Dolný a Horný Štefanov.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Nick iobagion ma tieto:
Cejkov, Papín, Poša, Sačurov, Sečovce, Trebišov, Trhovište, Veľké Ozorovce, Veľký Kazimír
Používateľov profilový obrázok
Absik
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:22
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko: Škripko, Pravda, Polyák, Andrejčák, Výrostko/Virosztko, Prepiják; Maďarsko/Košice: Deutsch; Spiš+Poľsko: Kohn, Tandlich; Morava: Absolon, Lédl
Kontaktovať používateľa:

Absik má:

Kosicke Olsany (RK)
Kralovce (GK)
Lubovec (GK)
Radatice (RK)
Belza (GK)
Hylov (RK)
Krompachy (RK)
Haniska (RK)
Huncovce (IZR)
homer
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 18 Feb 2013, 18:24
Predkovia z oblasti: Vrutky, Strba, Vikartovce

Ja mam toto:

Katolicke:
Vikartovce, Kubachy (Spisske Bystre), Kravany, Liptovska Teplicka, Lucivna, Poprad, Spissky Stiavnik, Sucany, Hybe, Haj, Klastor pod Znievom, Strecno
Evanjelicke:
Poprad, Necpaly, Zaturcie, Sucany
petronia
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 16 Nov 2013, 11:54
Predkovia z oblasti: Macuš, Maczuss, Maczufs, Radoľa, Kysucké Nové Mesto, Zdrahal Olomouc (Morava), Natter (Tomašovce), Strapko - Strapková (Čičmany)
Bydlisko: Žilina

Ja mam stiahnute komplet Kysucke Nove Mesto, ktore bolo na familysearch - krsty, sobase, umrtia. Su tam mesta a obce pri umrtiach - Oppidum, Neslusa, Ochodnica, Dunajov, Lieskovec, Lodno, Povinna, Lehota, Radola, lopusnica, Sneznica, Oskerda, Brodno, Budatin, Vranie, Rudinka, Rudina, Dubie (nie zo vsetkych je su tam aj sobace a krsty). Ja sa zaujimam predovsetkym o Radolu a rodinu Macus (Maczufs, Maczuss). Na familysearch chyba 100 rokov manzelstiev od 1780-1860, ak by ste mali niekto stiahnute/ofotene z archivu v Bytci, ozvite sa. Dakujem ;)
ludmila53
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 31 Júl 2013, 20:48

a náhodou nemá niekto stiahnuté matriky zo Spišskej Starej vsi? Veľmi by mi pomohli....
Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

Hľadám matriky farnosti Sokolovce a Veselé pri Piešťanoch
Sisua
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 18 Okt 2013, 00:50
Predkovia z oblasti: Kat. farnosti: Lakšárska Nová Ves, Borský Mikuláš, Koválov, Hor. Trhovište, Hor. Otrokovce, Hlohovec, Pastuchov, Leopoldov, Drahovce, Lukáčovce, Drietoma, Trenčín, Veľ. Chlievany, Šišov, Brezová p. Bradlom, Oponice; ~Třebíč, ~Uh. Hradiště...

Dari napísal:Hľadám matriky farnosti Sokolovce a Veselé pri Piešťanoch
Zo Sokoloviec mám na disku k dispozícii 1. zväzok (MB, MC, MD) 1770-1843 a 3. a 4. zväzok MB (celkovo roky 1856-1900). MB 3 a 4 nie je prístupná bežným spôsobom, ale dá sa špecifickým spôsobom stiahnuť.

Okrem týchto matrík mám ešte k dispozícii kompletné katolícke matriky farností:
Lakšárska Nová Ves, Horné Otrokovce, Horné Trhovište; a čiastočne stiahnuté: Hlohovec, Borský Mikuláš
Napísať odpoveď