Kniha naropdení z roku 1953

Pravidlá fóra
Pravidlá fóra "Hľadám predka"
Skôr, než položíte otázku v tomto fóre, odporúčame Vám prečítať si tieto pravidlá a snažiť sa ich dodržiavať vo vlastnom záujme, aby Vám skúsenejší kolegovia mohli čo najskôr a čo najpresnejšie odpovedať:
1) Do predmetu témy napíšte konkrétne priezvisko, po ktorom pátrate, prípadne aj oblasť. Ak napíšete "Hľadám predkov", bude názov témy zmenený, pretože predkov tu hľadajú všetci, navyše ide o duplicitu s názvom subfóra.
2) Snažte sa uviesť všetky fakty, ktoré k danému predkovi viete, či už je to narodenie, úmrtie, sobáš, vierovyznanie, lokality, v ktorých žil, alebo čokoľvek iné. Akýkoľvek fakt je lepší, ako nič a môže viesť k rýchlejšej identifikácii.
3) Ak ide o osobu, ktorá už nežije, pridajte link na dokument, týkajúci sa osoby, alebo priložte sken dokumentu, aby sa predišlo omylom pri Vašom čítaní záznamu. Nebuďte ješitní, že Vám sa to stať nemôže. Stáva sa to každému, najmä v začiatkoch. Od toho sme tu, aby sme Vám pomohli, nikoho vopred nezatracujeme.

Ďakujeme za pochopenie a želáme veľa úspechov v pátraní po predkoch.
Idula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 10 Okt 2019, 15:31
Predkovia z oblasti: Liptovský Mikuláš

Kniha naropdení z roku 1953

Príspevok od užívateľa Idula » 10 Okt 2019, 15:35

Dobrý deň,
potrebovala by som sa dostať ku knihe narodení z roku 1953, ide o narodenie v časti Liptovského Mikuláša, Liptovskej Porúbke.

ďakujemUžívateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 3580
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha naropdení z roku 1953

Príspevok od užívateľa duros » 10 Okt 2019, 16:48

Je na príslušnom matričnom úrade. Záznam Vám poskytnú za predpokladu, že ste priama príbuzná a za správny poplatok 5 eur.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných