Denis Pongracz: Atlas osobných pečatí I.

Tipy na knihy užitočné pri genealogickom pátraní. Máte zaujímavú knihu a ste ochotní v nej pre ostatných vyhľadať nejakú informáciu? Sem s ňou.
korusun
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 23 Jan 2024, 21:16

Dobrý deň,
Má niekto túto knihu (alebo index mien v knihe) a bol by ochotný zistiť, či je v nej uvedená rodina?
Ďakujem.
Ospravedlňujem sa za jazykové chyby, neviem po slovensky.
Tommy
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 23 Mar 2019, 21:05
Predkovia z oblasti: Bojnice,Sklené,Kunešov,Nedožery-Brezany

Maju ju v univerzitnej knižnici, no predpokladam že nežijete na Slovensku a akú rodinu chcete nájsť?
korusun
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 23 Jan 2024, 21:16

Tommy napísal: 02 Feb 2024, 15:19 Maju ju v univerzitnej knižnici, no predpokladam že nežijete na Slovensku a akú rodinu chcete nájsť?
Áno, žijem v zahraničí a tu by bolo veľmi ťažké sa k nej dostať, nevidel som ju v katalógoch miestnych knižníc. Je tu pár priezvisk, ktoré ma zaujímajú. Je možné ich poslať v súkromnej správe?
vorky
Veterán
Veterán
Príspevky: 511
Dátum registrácie: 30 Jan 2016, 15:49
Predkovia z oblasti: Vorcak, Orava

korusun napísal: 02 Feb 2024, 15:38
Tommy napísal: 02 Feb 2024, 15:19 Maju ju v univerzitnej knižnici, no predpokladam že nežijete na Slovensku a akú rodinu chcete nájsť?
Áno, žijem v zahraničí a tu by bolo veľmi ťažké sa k nej dostať, nevidel som ju v katalógoch miestnych knižníc. Je tu pár priezvisk, ktoré ma zaujímajú. Je možné ich poslať v súkromnej správe?
Medzi knižnicami funguje výpožička kníh aj do zahraničia. Skúste sa spýtať v knižnici vo Vašom meste/štáte, či ponúkajú takú službu.
Tommy
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 23 Mar 2019, 21:05
Predkovia z oblasti: Bojnice,Sklené,Kunešov,Nedožery-Brezany

korusun napísal: 02 Feb 2024, 15:38
Tommy napísal: 02 Feb 2024, 15:19 Maju ju v univerzitnej knižnici, no predpokladam že nežijete na Slovensku a akú rodinu chcete nájsť?
Áno, žijem v zahraničí a tu by bolo veľmi ťažké sa k nej dostať, nevidel som ju v katalógoch miestnych knižníc. Je tu pár priezvisk, ktoré ma zaujímajú. Je možné ich poslať v súkromnej správe?
Napište do správy o ake priezviska sa jedná, ja Vam ich na buduci tyžden pozriem a pošlem.
korusun
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 23 Jan 2024, 21:16

Tommy napísal: 02 Feb 2024, 20:27
Napište do správy o ake priezviska sa jedná, ja Vam ich na buduci tyžden pozriem a pošlem.
Dobre, poslal som správu. Ďakujem veľmi pekne za vašu pomoc!
Napísať odpoveď