Matrika narodených Čierny Balog 1798

Staré matriky, digitalizácia, aké informácie nájdete v matrikách.
staso
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:33
Predkovia z oblasti: Sojka - farnosti Lom nad Rimavicou, Oravská Lesná

Nemá niekto dostupné najstaršie RK matriky narodených z Čierneho Balogu?
Potrebujem narodenie z 10. augusta 1798 Laurentus Sojcsak.
Ďakujem.
Lila1991
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Máj 2017, 11:47
Predkovia z oblasti: Prepletaný, Auxt oblasť stred. slovenska ( brezno, čierny balog ) Kováč, Korič oblasť šenkvice, pezinok, blatné

Ja tiež také hľadám dokonca by som potrebovala sobášne listiny alebo záznamy od roku 1735-az 1736 tiež z Balogu
jurajpolak
Veterán
Veterán
Príspevky: 419
Dátum registrácie: 20 Júl 2016, 12:24
Predkovia z oblasti: Marianka, Stupava, Mást, Borinka a ďalšie obce Záhoria, Záhorská Bystrica
Bydlisko: Marianka

podľa info z katalógu sú k Čiernemu Balogu k dispozícii len veci od roku 1787.
https://familysearch.org/search/catalog ... %20Library
z toho ten prvý film nie je dostupný na prezeranie, pravdepodobne preto, že je na ňom nahratá aj nejaká iná obec, kde sú záznamy aj zo živých matrík.
Mal by sa dať prezerať priamo v archíve v Banskej Bystrici.

Predpokladám teda, že záznamy z roku 1735 a pod. nie sú, jedine že by vtedy zapisovali Čierny Balog do matriky nejakej inej obce.

Doplnené: Na tom filme sú matriky z Českého Brezova, okres Rimavská Sobota, do roku 1926, to je dôvod, prečo to nie je vidno.
Lila1991
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Máj 2017, 11:47
Predkovia z oblasti: Prepletaný, Auxt oblasť stred. slovenska ( brezno, čierny balog ) Kováč, Korič oblasť šenkvice, pezinok, blatné

Dakujem :) každé info je pre mňa užitočné
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Lila1991 napísal:Ja tiež také hľadám dokonca by som potrebovala sobášne listiny alebo záznamy od roku 1735-az 1736 tiež z Balogu
Pred r. 1786 patrili RK z Čierneho Balogu pod Brezno.
Lila1991
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Máj 2017, 11:47
Predkovia z oblasti: Prepletaný, Auxt oblasť stred. slovenska ( brezno, čierny balog ) Kováč, Korič oblasť šenkvice, pezinok, blatné

Ďakujem za info
Napísať odpoveď