VYRIEŠENÉ Sčítacie hárky 1930

Praktické skúsenosti z archívov.
Rhostacny
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 14 Jún 2019, 20:54
Predkovia z oblasti: Horná Ves, Radobica, Veľké Pole, Bystričany, Nitrianske Sučany, Veľké Uherce, Partizánske, Veľké Hoste, Dubodiel, Ostratice, Veľká Hradná, Bošianska Neporadza, Šarovce, Jablunkov na Morave
Bydlisko: Bratislava

Pozdravujem

nedávno som listoval sčítacie hárky z roku 1930 pre Heľpu na Slovakiane. Chcel som sa k nim znova vrátiť, len neviem ich tam dohľadať. Je možné že ich stiahli? Alebo len zle pozerám? Forma vyhľadávania a filtrovania je na môj vkus dosť nemotorná na Slovakiane.
Dúfam, že ich stiahli a odčierňujú ich!!!
Naposledy upravil/-a Rhostacny v 12 Jún 2021, 00:17, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Sú tam: https://www.slovakiana.sk/vyhladavanie? ... -1930%3AAD
Nabudúce to dajte niekam inam, nie do "Archívov". Máme extra vlákno k slovakiane a sčítacím hárkom. Nepresunul som Vám to len preto, lebo by ste to asi nenašli po presune.
Rhostacny
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 14 Jún 2019, 20:54
Predkovia z oblasti: Horná Ves, Radobica, Veľké Pole, Bystričany, Nitrianske Sučany, Veľké Uherce, Partizánske, Veľké Hoste, Dubodiel, Ostratice, Veľká Hradná, Bošianska Neporadza, Šarovce, Jablunkov na Morave
Bydlisko: Bratislava

ďakujem Vám, skúsim identifikovať, kde som pri vyhľadávaní urobil chybu. A môžete teda už presunúť tento predmet
Napísať odpoveď