archiv Bratislava-VYŘEŠENO

Praktické skúsenosti z archívov.
šárka
Veterán
Veterán
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 05 Aug 2020, 11:53
Predkovia z oblasti: Zemianská Olča,Kunová Teplica,Štítnik,Rimavská Sobota,Tomášovce,Karlovy Vary

Dobrý den,
nemá někdo stažený archiv reformované církve Bratislava 1929-1943?
šárka
Naposledy upravil/-a šárka v 23 Okt 2021, 09:02, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Neviem, čo máte na mysli pod pojmom archív. Ale ak matriky, tak také neexistujú.
šárka
Veterán
Veterán
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 05 Aug 2020, 11:53
Predkovia z oblasti: Zemianská Olča,Kunová Teplica,Štítnik,Rimavská Sobota,Tomášovce,Karlovy Vary

duros napísal: 21 Okt 2021, 19:22 Neviem, čo máte na mysli pod pojmom archív. Ale ak matriky, tak také neexistujú.
ano myslela jsem matriku a vím že existuje mám z ní dva záznamy od duchovního z Bratislavy reformované církve, ale nikdo tam nečte emaily už rok. tak jsem chtěla vědět zda někde není druhopis
šárka
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4920
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Ak ste to mali od farára, tak zjavne nie sú v archíve, tak, ako som napísal, ale na fare.
šárka
Veterán
Veterán
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 05 Aug 2020, 11:53
Predkovia z oblasti: Zemianská Olča,Kunová Teplica,Štítnik,Rimavská Sobota,Tomášovce,Karlovy Vary

duros napísal: 23 Okt 2021, 08:36 Ak ste to mali od farára, tak zjavne nie sú v archíve, tak, ako som napísal, ale na fare.
děkuju :P
Napísať odpoveď