matrika úmrtí bratislavy VYŘEŠENÉ

Staré matriky, digitalizácia, aké informácie nájdete v matrikách.
šárka
Veterán
Veterán
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 05 Aug 2020, 11:53
Predkovia z oblasti: Zemianská Olča,Kunová Teplica,Štítnik,Rimavská Sobota,Tomášovce,Karlovy Vary

snažím se najít úmrtí zsuzsánny (fonod)Végh nar.5.7.1908 reform.církev
zemřela v Bratislavě asi 1977
našla jsem na netu jen toto a id památníku 164984536
ale to mi k ničemu není
dokáže mi někdo poradit kde ještě hledat?
šárka
Naposledy upravil/-a šárka v 16 Jún 2021, 09:47, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4961
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Matriku zomrelých, v ktorej by bol rok 1977 nemáte šancu na internete nájsť. Je to stále tzv. "živá matrika", pretože obsahuje údaje mladšie ako 100 rokov: https://www.geni.sk/kde-hladat-slovenske-matriky/
šárka
Veterán
Veterán
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 05 Aug 2020, 11:53
Predkovia z oblasti: Zemianská Olča,Kunová Teplica,Štítnik,Rimavská Sobota,Tomášovce,Karlovy Vary

dobře ale někde přece musí o tom být záznam! jestliže je rok správny a zemřela v Bratislavě tak kam se emailem obrátit a zažádat o úmrtní list? :?:
milestone
Veterán
Veterán
Príspevky: 902
Dátum registrácie: 02 Jan 2013, 20:17

šárka napísal: 08 Sep 2020, 16:26 snažím se najít úmrtí zsuzsánny (fonod)Végh nar.5.7.1908 reform.církev
zemřela v Bratislavě asi 1977...
šárka napísal: 08 Sep 2020, 23:27 ...někde přece musí o tom být záznam! jestliže je rok správny a zemřela v Bratislavě tak kam se emailem obrátit a zažádat o úmrtní list? :?:
Dobrý deň,
Bratislava je veľké mesto, skladá sa z 5 okresov - Bratislava (BA) I, II, III, IV a V. Tie sa potom delia na mestské časti (m. č.). Každá mestská časť má svoj matričný úrad :

BA I, mestská časť - Staré Mesto
BA II, mestské časti - Ružinov, Podunajské Biskupice, Vrakuňa
BA III, mestské časti - Nové Mesto, Rača, Vajnory
BA IV, mestské časti - Devínska Nová Ves, Karlova Ves, Záhorská Bystrica
BA V, mestské časti - Čunovo, Jarovce, Petržalka, Rusovce

Kontakty si už dohľadáte na webe pomocou vyhľadávača. Kvôli úspešnosti, by ste mali osloviť všetky matričné úrady.
Malá poznámka - ak bola slovenskej národnosti, jej meno a priezvisko zadajte v tvare "Zuzana Véghová rod. (roz.) Fónodová", až nemajú problém s dohľadávaním.
šárka
Veterán
Veterán
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 05 Aug 2020, 11:53
Predkovia z oblasti: Zemianská Olča,Kunová Teplica,Štítnik,Rimavská Sobota,Tomášovce,Karlovy Vary

na dvě už jsem psala zkusím ten zbytek
děkuju
šárka
Napísať odpoveď