Jaslovské Bohunice na FamilySearch

Staré matriky, digitalizácia, aké informácie nájdete v matrikách.
lik0
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Máj 2013, 16:28

Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať, že v matrike ktorej farnosti mám hľadať obce Jaslovce a Bohunice, ktoré teraz tvoria obec Jaslovské Bohunice. (Pripájam výpisi zo sčítania r. 1869)
Obrázok

Hľadal som vo všetkých priľahlích farnostiach, ale ani Jaslovce, ani Bohunice som v nich nenašiel.
Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4958
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

RK mali svoju farnost v Bohuniciach, kam patrili aj Jaslovce (matriky od r. 1768). U mormonov vsak nie su, takze do archivu... Evanjelici patrili pod Trnavu.
lik0
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 11 Máj 2013, 16:28

Ďakujem
Imrich
Veterán
Veterán
Príspevky: 621
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:16
Kontaktovať používateľa:

RK matrika farnosti Bohunice, okr. Trnava, (dnes Jaslovské Bohunice), ktorá pokrýva historické obce Bohunice, Jaslovce a Paderovce je nesprávne umiestnená u Mormonov pod okr. Levice. Je celá prístupná na webe, čiastočne aj s pomocou FSV: DNF 004528570.
AndyT
Veterán
Veterán
Príspevky: 490
Dátum registrácie: 16 Apr 2013, 13:51
Predkovia z oblasti: Okolie Trnavy - Bučany, Trakovice, Brestovany, Šúrovce, Pastuchov, Zavar. Trnka, Briedik, Silný, Bohunický.

Nespravne su umiestnene preto, lebo v okr. Levice je obec Bohunice.Takze ano, to co je pod Levicami, su Jaslovske Bohunice v okrese Trnava. Daju sa stiahnut oba filmy.
Napísať odpoveď