najlepšie genealogické práce - 2019

nordo
Člen
Člen
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:27

Ďuroš včera uviedol prezentáciu nášho fóra na stránkach nového Genealogicko-heraldického hlasu 1-2/2019. O niekoľko strán ďalej boli uverejnené aj výsledky súťaže Najlepšie genealogické práce za rok 2019, ktorej som sa zúčastnil aj ja s knižkou o kováčoch Ordódyovcoch z Ľuboriečky a Dolnej Strhehovej a ktorá získala 2. miesto :)
Prílohy
hlas_2019_web_súťaž.pdf
(652.24 KiB) 308 stiahnutí
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Ospravedlňujem sa, hneď som si to neuvedomil. Rovnako tak sa zúčastnil ďalší náš kolega, pán Ondrej Ruttkay (homer), ktorý sa síce neumiestnil, ale jeho práca "História vikartovskej vetvy rodu Ruttkay-Dauko" je úžasná!
Prílohy
Najlepsie prace O_Ruttkay.jpg
Najlepsie prace O_Ruttkay.jpg (328.09 KiB) 32138 zobrazení
Vysky77
Člen
Člen
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15 Feb 2018, 19:57
Predkovia z oblasti: Rod Vyskoč-Lisková, Ružomberok, Ľubietová, Smolník Zachar-Bešeňová, Turík, Lúčky
Bydlisko: Šaľa

Dobrý deň,

dajú sa tie najlepšie genealogické práce aj niekde stiahnuť vo forme PDF? Alebo sú len v tlačenej forme? ...že by sme sa trochu priučili ako to má vyzerať.
Ďakujem.

Martin V.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Vysky77 napísal: 30 Mar 2020, 16:15 Dobrý deň,

dajú sa tie najlepšie genealogické práce aj niekde stiahnuť vo forme PDF? Alebo sú len v tlačenej forme? ...že by sme sa trochu priučili ako to má vyzerať.
Ďakujem.

Martin V.
Bohužiaľ, nedajú. Navyše zväčša vyšli knižne, takže sa dajú zakúpiť.
Napísať odpoveď