Myheritage predplatné

c.addle
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 17 Nov 2020, 07:25
Predkovia z oblasti: Malohont, Podpoľanie

Zdravím, pomohlo niekomu vo výskume to najvyššie predplatné na myheritage a ako?
Používateľov profilový obrázok
Obsivan
Člen
Člen
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 18 Máj 2013, 10:38
Predkovia z oblasti: Terchova, Teplička nad Váhom, Gbeľany, Bela, Mojš, Riečnica

Ak nerátame základne členstvo bez poplatkov tak sú

Premium
PremiumPlus
Complete - v podstate PremiumPlus plus Record Matches

alebo iba samostatne Record Matches.

Ak správne chápem Vašu otázku tak Vás zaujímajú rozdiely medzi Premium a PremiumPlus. Zakúpením tejto služby Vám pribudnú tieto výhody:

Veľkosť rodokmeňa z 2 500 na neobmedzený počet - Ak máte veľký rodokmeň tak to môže byť užitočné
Ukladací priestor z 1 000 MB na 10 000 MB - Toto sa Vám zíde ak máte obrovské množstvo fotiek vo vysokej kvalite
Instant Discoveries - Vie to nahrať priamo do Vášho rodokmeňa nové osoby podľa Smart Matches, čo je podľa mňa nepotrebná funkcia keďže to viete urobiť aj manuálne a lepšie si to tak skontrolujete či ich tam vôbec chcete...
Kontrola integrity údajov rodokmeňa - Názov hovorí za všetko je to ich online služba ktorá kontroluje dátumy narodenia, sobáše a úmrtia... či tam nie sú nejaké nekonzistencie, užitočná funkcia ale ak to medzičasom nezrušili tak v ich Family Tree Builder aplikácií ktorá je zadarmo to ide aj bez toho

Samostatne ešte na margo Record Matches, pokiaľ používate FamilySearch a nemáte rodinu v USA tak je to podľa mňa úplne zbytočné. Pokiaľ máte rodinu v USA, ktorú chcete vypátrať tak odporúčam Ancestry.com.

Na záver zhrniem môj názor, pokiaľ Vám objemovo a počtom osôb stačí Premium tak investícia do PremiumPlus, prípadne Record Matches je zbytočná.
MartinaS
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 21 Jún 2019, 12:24
Predkovia z oblasti: Pezinok, Raca, Oslany, Vylok

No, ja by som nepovedala ze je to tak celkom zbytocne.
Record Matches su celkom fajn aj pre Europu - mozete si tam pozriet vsetky udaje z inych rodokmenov (pokial to nie je privatny rodostrom, ale v tom pripade mate moznost napisat autorovi), alebo vas to prepne priamo na historicke zaznamy. Ja som dostala Complete ako darcek, potom neskor som si to kvoli cene znizila na Premium, ale dost mi to chyba, zvykla som si na vsetky tie vyhody. Napriklad, podarilo sa mi ziskat kontakty na ludi, zo Slovenska aj zo zahranicia s ktorymi mame spolocnych predkov.
Instant Discoveries: suhlasim s tym ze su nebezpecne, sice si to skopirujete, ale mozno aj s chybami - radsej si vsetko sam overujte postupne.
Martina
Napísať odpoveď