Prihlásenie sa do FS "with Church Account"

Akékoľvek iné otázky, v ktorých potrebujete poradiť (nie priezviská, matriky, archívy, čítanie materiálov a pod. - na to sú zvlášť subfóra!).
dangol
Veterán
Veterán
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 27 Mar 2016, 17:25
Predkovia z oblasti: Golembiovský: Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Rakúsko, Maďarsko, Kónya/Kóńa, Jánošík: Branč, Krajčovič, Gyűrűsi: Komjatice, Nesvady
Bydlisko: Nitra

Dobrý deň,
vie my, prosím niekto poradiť, či je možné prihlásiť sa hocikomu do FS "with Church Account" alebo je to umožnené iba členom príslušnej cirkvi /Ježiša Krista svätých ....../. Zaujíma ma to preto, že mnoho matrík, ktoré sú on line nepístupné /uzamknuté/ je možné pod týmto prihlásením prezerať. A momentálne sa nedá ísť do Family Centier.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Momentálne neviem o nikom, kto má takýto účet z našich užívateľov.
dangol
Veterán
Veterán
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 27 Mar 2016, 17:25
Predkovia z oblasti: Golembiovský: Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Rakúsko, Maďarsko, Kónya/Kóńa, Jánošík: Branč, Krajčovič, Gyűrűsi: Komjatice, Nesvady
Bydlisko: Nitra

Aj tak Vám ďakujem za odpoveď. Pekný deň.
Používateľov profilový obrázok
Obsivan
Člen
Člen
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 18 Máj 2013, 10:38
Predkovia z oblasti: Terchova, Teplička nad Váhom, Gbeľany, Bela, Mojš, Riečnica

Pred pár rokmi som mal možnosť to vyskúšať, už ju nemám. Prístup bol rovnaký, žiadne matriky neboli dostupne naviac oproti bežnej registrácií.
Napísať odpoveď