Problémy s FS

Akékoľvek iné otázky, v ktorých potrebujete poradiť (nie priezviská, matriky, archívy, čítanie materiálov a pod. - na to sú zvlášť subfóra!).
Barley
Člen
Člen
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 14 Máj 2015, 23:03
Predkovia z oblasti: Caban, obec Selce pri B.Bystrici, Podkonice

Dobrý deň,
cca pred týždňom mi FS vypovedal službu tým, že pri listovaní matrikami v browseri niektoré obrázky strán sú nahradené všeobecným logom a po rozkliknutí sa obrázok nezobrazí. Viď.
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg (140.47 KiB) 1294 zobrazení
Na fóre som nezachytil, žeby niekto spomínal niečo podobné, predpokladám teda, že ide o môj privátny problém. Možno softvérový. Vie mi niekto poradiť?
Rhostacny
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 218
Dátum registrácie: 14 Jún 2019, 20:54
Predkovia z oblasti: Horná Ves, Radobica, Veľké Pole, Bystričany, Nitrianske Sučany, Veľké Uherce, Partizánske, Veľké Hoste, Dubodiel, Ostratice, Veľká Hradná, Bošianska Neporadza, Šarovce, Jablunkov na Morave
Bydlisko: Bratislava

pozdravujem, na FS o tom informujú. Ide o pravidelné aktualizácie. Trvá to väčšinou niekoľko hodín
Barley
Člen
Člen
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 14 Máj 2015, 23:03
Predkovia z oblasti: Caban, obec Selce pri B.Bystrici, Podkonice

Skúsil som vstúpiť do databázy FS cez svoj účet na iných zariadeniach a vtedy fungovalo všetko ako má. Takže to bol predsa len problém môjho notebooku. Chybu spôsobovali cookies.
martinus
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 15 Jan 2016, 18:17

Mne sa to zobrazovalo takisto, pri vstupe na FamilySearch bolo upozornenie, že niektoré služby budú niekoľko hodín nedostupné. Ja som zachytil asi po 7 hodinách, že to funguje normálne.
Barley
Člen
Člen
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 14 Máj 2015, 23:03
Predkovia z oblasti: Caban, obec Selce pri B.Bystrici, Podkonice

Mne to zobrazovalo cca 10 dní rovnaký "zamrznutý" stav. Po vymazaní cookies stránky family search sa to vrátili do normálu ;) .
Napísať odpoveď