Čas narodenia

Akékoľvek iné otázky, v ktorých potrebujete poradiť (nie priezviská, matriky, archívy, čítanie materiálov a pod. - na to sú zvlášť subfóra!).
Alica
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16 Nov 2021, 09:51

Dobrý deň, vie mi niekto poradiť kde zistím presný čas narodenia? Narodila som sa v nemocnici v Sahach v roku 1967,.. ďakujem za pomoc
jan
Člen
Člen
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 23 Mar 2014, 15:59

Ja to mám uvedené v zdravotnej karte.
Monicina
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 21 Okt 2021, 12:23
Predkovia z oblasti: Podunajská nížina a okolie Kráľovského Chlmca a Berežská oblasť v Zakarpatskej Rus
Bydlisko: Bratislava

Alica
pokiaľ tá pôrodnica stále existuje, poproste ich priamo tam, aby vám vyhľadali vašu kartu narodenia. Viem, že takto postupovali viaceré moje známe, ktoré sa venujú astrológii a potrebovali vedieť čas narodenia. Snáď aj v nemocnici vo vašom meste bude ochota.
Nikde inde sa to nemáte šancu dozvedieť, v zdravotnej dokumentácii sa to bežne neuvádza, u mňa to vedela moja mama presne, nakoľko sa nevedela dočkať, kedy konečne vyleziem von a stále pozerala na hodiny. :D
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Monicina napísal: 22 Nov 2021, 06:43 Alica
pokiaľ tá pôrodnica stále existuje, poproste ich priamo tam, aby vám vyhľadali vašu kartu narodenia. Viem, že takto postupovali viaceré moje známe, ktoré sa venujú astrológii a potrebovali vedieť čas narodenia. Snáď aj v nemocnici vo vašom meste bude ochota.
Nikde inde sa to nemáte šancu dozvedieť, v zdravotnej dokumentácii sa to bežne neuvádza, u mňa to vedela moja mama presne, nakoľko sa nevedela dočkať, kedy konečne vyleziem von a stále pozerala na hodiny. :D
Aj ja to mám v zdravotnej dokumentácii dieťaťa, ako písal jan. Ide len o to, či dotyčnému/-ej bola táto dokumentácia pri dosiahnutí dospelosti odovzdaná.
Napísať odpoveď