Nachádza sa na fotke tá istá osoba? Dudás István 1867-1942

Akékoľvek iné otázky, v ktorých potrebujete poradiť (nie priezviská, matriky, archívy, čítanie materiálov a pod. - na to sú zvlášť subfóra!).
Používateľov profilový obrázok
Mineva
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14 Jan 2023, 21:29
Predkovia z oblasti: Záhorská Ves, Suchohrad, Vysoká pri Morave, Plavecký Štvrtok, Ždánice, Šarovce, Želiezovce, Nový Tekov, Veľký Ďúr

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Nachádza sa na fotkách tá istá osoba? Malo by ísť o Istvána Dudása 1867-1942. Prvá fotka bola vyfotená pravdepodobne okolo roku 1940 (ale nie som si istý)
Obrázok
A druhá okolo roku 1925/26
Obrázok
Takisto by som sa rád opýtal či by osoba zakrúžkovaná v modrom mohla byť jeho manželka teda Suhaj Julianna 1870-1940.
Ďakujem, Varga Matej.
Volám sa Varga Matej a pochádzam zo Záhorskej Vsi
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Myslím si, že dvakrát nie. Na spodnom snímku má pán výrazné lícne kosti oproti tomu vrchnému. Pani v krúžku je generačne staršia od neho.
Používateľov profilový obrázok
Mineva
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14 Jan 2023, 21:29
Predkovia z oblasti: Záhorská Ves, Suchohrad, Vysoká pri Morave, Plavecký Štvrtok, Ždánice, Šarovce, Želiezovce, Nový Tekov, Veľký Ďúr

duros napísal: 06 Feb 2023, 19:58 Myslím si, že dvakrát nie. Na spodnom snímku má pán výrazné lícne kosti oproti tomu vrchnému. Pani v krúžku je generačne staršia od neho.
Obrázok
Hmmm ľudia v červenom sú najmaldšia generácia 100%, ľudia v modrom 2 generácia a premýšlam či by to náhodou nemohol kľudne byť brat toho čo stojí na pravo hore - János Dudás. Nakoľko nikto z inej rodiny to nemohol byť a chýba mi fotke jedného z jeho súrodencov - Lajosa narodeného v roku 1897. Na fotke by mal zhruba 28 rokov. A poprípadne tá stará žena jeho mama, staršia generácia už tá žena nemohla byť lebo všetci zomreli do roku 1909.
Volám sa Varga Matej a pochádzam zo Záhorskej Vsi
Napísať odpoveď