Spoplatnenie telefónu pri registrácii na internetové genealogické stránky

Akékoľvek iné otázky, v ktorých potrebujete poradiť (nie priezviská, matriky, archívy, čítanie materiálov a pod. - na to sú zvlášť subfóra!).
vladkosararebeka
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 27 Mar 2023, 11:40
Predkovia z oblasti: Slovensko, Maďarsko, Viedeň

Dobrý deň

Dnes som sa zaregistrovala, preto mi vopred prepáčte, ak už téma bola založená. Zatiaľ sa tu ešte veľmi neviem orientovať. Ale chcem sa prosím spýtať. Chcela som sa registrovať na jednu zo stránok (je zdarma). Po d uvedením môjho telefónneho čísla som si prečítala vetu....vaše číslo môže byť spoplatnené. Poradíte mi prosím?
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Vitajte! Vašu tému som presunul do správneho subfóra (pôvodne v subfóre o našom občianskom združení).
K Vašej otázke - bolo by fajn, keby ste uviedli, o ktorý web ide.
vladkosararebeka
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 27 Mar 2023, 11:40
Predkovia z oblasti: Slovensko, Maďarsko, Viedeň

Dobrý deň, ide o Family Search.

Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Nič sa nedeje. Pokojne to tam môžete dať. To len upozorňujú, že pri akejkoľvek komunikácii cez mobil, máte spoplatnené hovory, SMS, etc, čo je prirodzené.
vladkosararebeka
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 27 Mar 2023, 11:40
Predkovia z oblasti: Slovensko, Maďarsko, Viedeň

Vďaka za odpoveď.


Ešte by som sa chcela spýtať. Keď sa na Family search chcem registrovať, upozorňuje ma, že mám vložiť platné telefónne číslo. Alebo..že číslo nie je podporované. V akom tvare, alebo ako ho uviesť, aby ma zaregistrovalo. Ďakujem.
Napísať odpoveď