12. stretnutie amatérskych genealógov

Stretnutia, názory, odkazy...
Darina
Člen
Člen
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:56

Dobrý deň.
Hlásim sa aj ja, aj keď neskoro, ale všimla som si to až teraz.
Darina
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Darina napísal: 11 Mar 2023, 16:45 Dobrý deň.
Hlásim sa aj ja, aj keď neskoro, ale všimla som si to až teraz.
Darina
OK.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takže, vážené dámy, vážení páni, stretneme sa 15. apríla 2023 v podniku Pizzeria Metropol v Bratislave (https://www.pizzeriametropol.sk/) o 12,00 hod. V reštaurácii je rezervovaný jeden oddelený box (s uzatváraním, takže nebudeme rušení), nahlásil som cca 20 osôb. Všetko ako štandardne - každý si hradí všetko sám. Predpokladám však, že každý sa tam naobeduje, prípadne si objedná niečo na pitie. K miestu stretnutia sú priame spoje ako z hlavnej stanice (napr. trolejbusy 71, 40 a autobus 61, jazda cca 2 min), tak aj z autobusovej stanice (trolejbus 40, jazda cca 10 min). Vystúpiť na zastávke Karpatská! Ak by niekto prišiel autom, neďaleko je platené parkovisko (na Šancovej v smere od mesta na hlavnú stanicu).
Pokiaľ ide o témy, ktoré budú preberané ako hlavné, tak je to aplikácia scitacieharky.sk s jej autorom Martinom Šafrom a druhá, keďže nám vypadli odborníci (pracovná zaneprázdnenosť a očakávaná PN), bude od Patrika Zakarovského - Úvod do genetickej genealógie.
Teším sa na stretnutie s Vami!
Používateľov profilový obrázok
wera
Veterán
Veterán
Príspevky: 397
Dátum registrácie: 15 Sep 2012, 23:31

prídem určite, ale určite budem chvíľu meškať... teším sa .... :D
Vysky77
Člen
Člen
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15 Feb 2018, 19:57
Predkovia z oblasti: Rod Vyskoč-Lisková, Ružomberok, Ľubietová, Smolník Zachar-Bešeňová, Turík, Lúčky
Bydlisko: Šaľa

Dobrý večer,

rád by som opäť prišiel, BA vyhovuje.
Teším sa. 👍
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Vysky77 napísal: 13 Mar 2023, 20:43 Dobrý večer,

rád by som opäť prišiel, BA vyhovuje.
Teším sa. 👍
OK, evidujem.
Monicina
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 21 Okt 2021, 12:23
Predkovia z oblasti: Podunajská nížina a okolie Kráľovského Chlmca a Berežská oblasť v Zakarpatskej Rus
Bydlisko: Bratislava

Termín a miesto mi vyhovuje, prídem.
Monika
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Peknú nedeľu všetkým,

myslím, že hovorím za všetkých, včera sme všetci prežili príjemné a užitočné sobotné popoludnie a aj obed. Som veľmi rada, že sme sa po toľkých rokoch videli a najmä porozprávali. Ďakujem za zaujímavé prednášky. Dúfam, že sa na jeseň opäť vidíme. :D

MASU
VeronikaBB
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 01 Jún 2016, 20:50
Predkovia z oblasti: Kujan, Bobor, Potančok, Pajtáš, Durečka, Salva, Banskobystrický okres, Veľká Lúka, Hájniky, Povrazník, Rumunsko, Skalité, Višňové, Poľsko
Bydlisko: Topoľčany

Ahojte,

ďakujem za včerajší deň. Prednášky boli super. Rada som Vás opäť všetkých videla. Teším sa znova na jeseň, keď sa všetci uvidíme.

Veronika
Napísať odpoveď