10. stretnutie amatérskych genealógov

Stretnutia, názory, odkazy...

Ktorý termín stretnutia uprednostňujete?

Hlasovanie ukončené 04 Apr 2019, 19:57

4. mája
6
75%
18. mája
2
25%
 
Celkom hlasov: 8
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Zdravím Vás,

je tu čas po polroku sa opäť stretnúť. Iste si budeme mať čo povedať. Stretnutie plánujeme v Bratislave, v zatiaľ nedefinovanom zariadení, no s predbežne dohodnutým hosťom - Mgr. Evou Černohorskou, podpredsedníčkou pobočky Českej genealogicko-heraldickej spoločnosti v Tábore, ktorá by nám predniesla o možnostiach bádania v Čechách a na Morave.
Keďže 25. mája sú Eurovoľby, spúšťam na dva týždne anketu, ktorá zo zvyšných májových sobôt Vám najviac vyhovuje.

Edit: keďže českí kolegovia majú práve 11.5. zraz v Brne, kde je organizátorkou práve p. Černohorská, zúžil som hlasovanie len na dva termíny.
Používateľov profilový obrázok
wera
Veterán
Veterán
Príspevky: 397
Dátum registrácie: 15 Sep 2012, 23:31

hociktorý z uvedených dátumov :)
Imrich
Veterán
Veterán
Príspevky: 621
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:16
Kontaktovať používateľa:

Hlasoval som na prvý termín ale oba vyhovujú
Liptov
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 11 Feb 2016, 00:06
Predkovia z oblasti: Tabak-Trepáč

Tiež som sa prihlásila na prvý termín, ale vyhovujú mi (zatiaľ) oba termíny.
dangol
Veterán
Veterán
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 27 Mar 2016, 17:25
Predkovia z oblasti: Golembiovský: Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Rakúsko, Maďarsko, Kónya/Kóńa, Jánošík: Branč, Krajčovič, Gyűrűsi: Komjatice, Nesvady
Bydlisko: Nitra

Som za prvý termín /teda 04. máj/.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takže hoci hlasovanie dopadlo priaznivejšie pre 4. máj, no viacerým to bolo jedno a zahlasovali zaň, pričom teda tých hlasov veľa nie je, navyše ja sám osobne by som 4. mája nemohol (ako sa neskôr ukázalo), rozhodli sme sa, že stretnutie sa uskutoční
18. mája 2019 od 12.00 hod
v zariadení "Prešporák" na Zámočníckej ul. 10 v Bratislave, kde síce nie je výber jedál, ale sú tam v ponuke drobnosti k pivu a vínu, no bol nám ponúknutý k obedu jednotne guláš, takže stretnutie nazveme
Genealogický guláš :)

Na to, aby sa aj majiteľ vedel zariadiť, potrebuje vedieť, koľko ľudí príde a koľko porcií gulášu má navariť. Bolo by vhodné, keby ste mi to do konca týždňa dali vedieť akýmkoľvek kontaktom na mňa, ktorý máte.
Zariadenie bude vnútri vyhradené výlučne pre nás.
VIK
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 03 Jan 2018, 21:42
Predkovia z oblasti: Lichý, Banská Štiavnica

Mám záujem sa zúčastniť. Dúfam, že mi do toho nič nepríde. Objednávam si guláš. VIK. Želám príjemné sviatky.
ala82
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 20 Feb 2015, 10:27

duros napísal: 15 Apr 2019, 10:10 Takže hoci hlasovanie dopadlo priaznivejšie pre 4. máj, no viacerým to bolo jedno a zahlasovali zaň, pričom teda tých hlasov veľa nie je, navyše ja sám osobne by som 4. mája nemohol (ako sa neskôr ukázalo), rozhodli sme sa, že stretnutie sa uskutoční
18. mája 2019 od 12.00 hod
v zariadení "Prešporák" na Zámockej ul. 10 v Bratislave, kde síce nie je výber jedál, ale sú tam v ponuke drobnosti k pivu a vínu, no bol nám ponúknutý k obedu jednotne guláš, takže stretnutie nazveme
Genealogický guláš :)

Na to, aby sa aj majiteľ vedel zariadiť, potrebuje vedieť, koľko ľudí príde a koľko porcií gulášu má navariť. Bolo by vhodné, keby ste mi to do konca týždňa dali vedieť akýmkoľvek kontaktom na mňa, ktorý máte.
Zariadenie bude vnútri vyhradené výlučne pre nás.
Nepomýlili ste sa náhodou? Prešporák by mal byť na Zámočníckej ulici.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

ala82 napísal: 17 Apr 2019, 13:24 ...
Nepomýlili ste sa náhodou? Prešporák by mal byť na Zámočníckej ulici.
Máte pravdu, pomýlil. Ďakujem za upozornenie, opravené.
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Pekný deň,

hlásim sa tiež. Dúfam, že mi nič do toho nič nepríde. Zatiaľ som to vždy zvládla. :D
Napísať odpoveď