11. stretnutie amatérskych genealógov

Stretnutia, názory, odkazy...
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Všetkých Vás pozdravujem!

Netradične, bez ankety o termíne a mieste konania (vzhľadom na nabitý program) sme sa rozhodli zorganizovať stretnutie amatérskych genealógov, tentoraz opäť "v strede" vo Zvolene, v penzióne Franko http://www.frankohotel.sk/index.html.
Stretnutie sa uskutoční v posledný novembrový deň, teda 30.11.2019, so začiatkom okolo 12,00 hod. Poskytnutá nám bude hlavná miestnosť, tak, ako naposledy.
Zatiaľ nemám prednášajúceho, takže ak sú nejaké návrhy, sem s nimi (najlepšie by bolo niekoho zblízka ZV).
Poprosím Vás, aby ste mi, ako tradične, ohlásili svoju účasť hociktorým kanálom.
Koniec hlásenia!
staso
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:33
Predkovia z oblasti: Sojka - farnosti Lom nad Rimavicou, Oravská Lesná

teším sa a prídem
casper911
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 18 Okt 2012, 00:28
Predkovia z oblasti: Lanči, Lancsin z Pruského a okolia, Andraščík a Ondko zo Sabinova a okolia, Veľké Uherce

Aj ja sa hlasim, kedze som naposledy nemohol.
dangol
Veterán
Veterán
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 27 Mar 2016, 17:25
Predkovia z oblasti: Golembiovský: Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Rakúsko, Maďarsko, Kónya/Kóńa, Jánošík: Branč, Krajčovič, Gyűrűsi: Komjatice, Nesvady
Bydlisko: Nitra

Dobrý večer,
hlásim sa aj ja.
wewush13
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 19 Máj 2019, 17:03
Predkovia z oblasti: Slovák, Mikulášových, Kollár, Marianič; Palarikovo, Kuchyna, Bratislava, zahranicie

Pridem aj ja a beriem plus jedna nech sa priuci aj niekto dalsi co mi bude pomahat s rodokmenovanim :)

Veronika Kollarova
VeronikaBB
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 01 Jún 2016, 20:50
Predkovia z oblasti: Kujan, Bobor, Potančok, Pajtáš, Durečka, Salva, Banskobystrický okres, Veľká Lúka, Hájniky, Povrazník, Rumunsko, Skalité, Višňové, Poľsko
Bydlisko: Topoľčany

dangol napísal: 05 Nov 2019, 21:57 Dobrý večer,
hlásim sa aj ja.

super, teším sa ;)
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Tiež sa pripájam a teším. :)
katia1
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 24 Máj 2018, 14:26

Dobrý večer, pridávam sa k vám a teším sa :-)
Používateľov profilový obrázok
Obsivan
Člen
Člen
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 18 Máj 2013, 10:38
Predkovia z oblasti: Terchova, Teplička nad Váhom, Gbeľany, Bela, Mojš, Riečnica

Hlásim účasť
Vysky77
Člen
Člen
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 15 Feb 2018, 19:57
Predkovia z oblasti: Rod Vyskoč-Lisková, Ružomberok, Ľubietová, Smolník Zachar-Bešeňová, Turík, Lúčky
Bydlisko: Šaľa

Zdravím vás, rád by som sa zúčastnil.
Napísať odpoveď