11. stretnutie amatérskych genealógov

Stretnutia, názory, odkazy...
dangol
Veterán
Veterán
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 27 Mar 2016, 17:25
Predkovia z oblasti: Golembiovský: Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Rakúsko, Maďarsko, Kónya/Kóńa, Jánošík: Branč, Krajčovič, Gyűrűsi: Komjatice, Nesvady
Bydlisko: Nitra

duros napísal: 27 Nov 2019, 19:29
dangol napísal: 27 Nov 2019, 14:15 .....
Dobrý deň,
ja idem z Nitry vlakom, ktorý má odchod o 8,03 hod. /možno sa pridá aj Veronika??/ do Šurian, kde prestúpim do R 811. Môžem rátať z miestenkou od Vás alebo si mám miestenku kúpiť. Nerobí mi to problém, pýtam sa iba preto, aby Vám zbytočne nezostali a aby som vedela. Inak skoro všetky vlaky majú meškanie.
Myslel som, že to máte s Veronikou odkomunikované. Tá by mala ísť autobusom do BB a odtiaľ do ZV. Ale pokojne môžete pristúpiť v Šuranoch. Podľa prepočtov mám 2 miesta navyše. O meškaní vlakov viem, zabudol som to uviesť, že na tej trati veľa výluk a pomalých ciest, takže žiaden rýchlik nejde včas :(
Dobrý večer,
vyzerá to tak, že v Šuranoch pristúpim iba ja. Meškajú aj osobáky, dúfam, že ten rýchlik stihnem. Ďakujem za miestenku.
VeronikaBB
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 01 Jún 2016, 20:50
Predkovia z oblasti: Kujan, Bobor, Potančok, Pajtáš, Durečka, Salva, Banskobystrický okres, Veľká Lúka, Hájniky, Povrazník, Rumunsko, Skalité, Višňové, Poľsko
Bydlisko: Topoľčany

Dobrý večer,

svoju účasť na zajtrajšom stretnutí musím bohužiaľ zrušiť.

Prajem Vám príjemnú zábavu ;)
Napísať odpoveď