Hľadám potomkov Braunerovcov

Na tomto fóre človek väčšinou hľadá svojich predkov. Vyskytnú sa však aj situácie, že v rámci pátraní v rodinnej histórii potrebuje získať kontakt na potomkov niektorej z rodinných vetiev. Na to slúži táto časť fóra.
bibka4477
Člen
Člen
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 27 Aug 2018, 22:14

Dobrý deň,

hľadám potomkov vetvy Braunerovcov. Dopracovala som sa zatiaľ sem:
Moja priama línia:
Rodičia: Karol Brauner a matka Barbara, rod. Slik - syn Anton Ferdinand Brauner (1), k súrodencom som sa nedopracovala, jediný údaj mám, že pri krste syna mali lokaciu Výčapky (otec bol venator)

Rodičia: Anton Ferdinand Brauner (1) (nar. 1830 krst Čermany, bydlisko pri krste Vyčapky) a matka Klara, rod. Scholz (nar. 1841 Čaradice) - syn Karol Alexander Brauner (nar. 1867 krst Nekyje) (2), mal 6 súrodencov (Carolus nar. 1862 krst Svätý Benedik, Adelhájdá nar. 1864 krst Nekyje, Rudolphus Laurentiucs nar. 1869 krst Nekyje, Júlia nar. 1872 Fel(só) Nyék - Horné Nekyje, Gizella nar. 1874 krst Vinica, Anna nar. 1876 - Praedium Selcz - Selce, Josephus nar. 1879 Praedium Selcz - Selce, János Lászlo nar. 1881 - Major Szelcz - Majer Selce), (otec bol venator)

Rodičia: Karol Alexander Brauner (2) (nar. 1867 krst Nekyje) a Helena Anna Katrušin (nar. 1871 rodisko Adamovské Kochanovce, neskôr žila Zlaté Moravce, bydlisko Melčice)- dcéra Margita Braunerová (nar. 1900) (3), mala 2 sestry (Helena a Oľga)

Rodičia mojej babky: Margita Braunerová (nar. 1900, Levice) (3) a Ján Turman - dcéra Alica Helena Anna (moja babka)
Naposledy upravil/-a bibka4477 v 02 Nov 2019, 12:02, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Opravte si lokality narodenia podľa predošlej otázky.
bibka4477
Člen
Člen
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 27 Aug 2018, 22:14

Ďakujem, opravené v pôvodnom texte.
lucia83
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05 Aug 2022, 21:24
Predkovia z oblasti: Baranya, Braunerova (Levice)

Dobrý den,

Neviem ci je tam.nejaka spojitost, ale moj otec mal staru mamu Helenu Baranyovu, rodenu Braunerovu. Tato mala dve sestry (jedna emigrovala do USA, Dallas), zial nevieme o nich nic ine.

Aj my hľadáme potomkov Brauner.
Napísať odpoveď