PF 2023

Podeľte sa s ostatnými o Vaše poznatky pri bádaní, ktoré nie sú bežne známe, alebo dostupné.
Zora
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 06 Feb 2015, 08:51
Predkovia z oblasti: Jižní Morava

Všem genealogům přeji do nového roku hodně badatelských úspěchů, zdraví a osobní pohodu... a děkuji těm, kteří pomáhají. Zora
masu
Veterán
Veterán
Príspevky: 353
Dátum registrácie: 31 Mar 2013, 16:25
Predkovia z oblasti: Jaslovský, Fridrich, Záhorie, Svätý Jur, Kaufmann, Payer, Šuša

Pripájam sa a do nového roku prajem všetkým svojim kolegom-genealógom všetko najlepšie, najmä zdravie, šťastie nielen v pátraní po predkoch, lásku, pohodu a veľa úspechov. Veľmi si prajem, aby sme sa opäť stretli po dlhej dobe.

MASU :)
Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

Všetko dobré v novom roku, veľa úspechov pri pátraní doma, v rodine, či v matrikách.

Tiež by som uvítala znova spoločné stretnutie v tak skvelých kolektívoch, aké boli doteraz.
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3235
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

V Novom roku sa pripájam i ja a prajem všetkým bádateľom veľa úspechov počas celého roku. Tak v genealogickom, ako aj v súkromnom živote ! :D
S pozdravom
Patrik Zakarovský
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Prajem aj ja všetkým našim priateľom všetko dobré v novom roku, veľa bádateľských úspechov.
K budúcemu stretnutiu - situácia nám to nedovoľovala, to je pochopiteľné. Na jeseň minulého roka sme zvažovali stretnutie, ale znova sa rozbiehal variant omikron, tak sme nechceli riskovať.
Napísať odpoveď