FamilySearch Indexing

maran
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 13 Máj 2015, 15:42

Zo Slovenska je tam tusim akurat Presov a aj ked pisu ze je to v nemcine, je to v skutocnosti pisane azbukou.
Ale maju napriklad aj USA zaznamy pristahovalcov a tam sa da najst plno slovenskych mien.
laco
Veterán
Veterán
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 11 Apr 2014, 20:01
Predkovia z oblasti: Nitrianský Hrádok, Bánov - Rosival, Necpaly - Justh, Bratislava a Záhorie - Klempa

maran napísal:Zo Slovenska je tam tusim akurat Presov a aj ked pisu ze je to v nemcine, je to v skutocnosti pisane azbukou.
Myslím, že ten názov je zavádzajúci, predpokladám, že tých vyše 10 miliónov indexovaných záznamov zo slovenských matrík sú práve z tohoto projektu.

Laco
Fero baláž
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 27 Feb 2015, 20:19
Predkovia z oblasti: Baláž, Kaštier, Kremnica, Jastrabá

Tiež by som to mohol skúsiť
fero
Darina
Člen
Člen
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:56

Čo mysleli tým že by otvorili projekt?
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Darina napísal:Čo mysleli tým že by otvorili projekt?
https://familysearch.org/indexing/proje ... ion/europe
homer
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 263
Dátum registrácie: 18 Feb 2013, 18:24
Predkovia z oblasti: Vrutky, Strba, Vikartovce

Tiez som sa pred casom prihlasil do programu pre indexovanie. Bohuzial v tych grekokatolickych matrikach som sa nevyznal. Bolo by dobre, keby mal clovek aspon nejaku moznost vybrat si oblast, ktoru pozna, potom by aj tie vysledky boli uplne ine, ako teraz. Ak by to bolo mozne, rad by som sa pridal.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

homer napísal:Tiez som sa pred casom prihlasil do programu pre indexovanie. Bohuzial v tych grekokatolickych matrikach som sa nevyznal. Bolo by dobre, keby mal clovek aspon nejaku moznost vybrat si oblast, ktoru pozna, potom by aj tie vysledky boli uplne ine, ako teraz. Ak by to bolo mozne, rad by som sa pridal.
Už som to tu niekde písal: bolo mi poradene z prostredia FS, že mám odmietať, čo mi FS ponúka,kým nedostanem to, čo chcem.
Napísať odpoveď