Matrika Čerhov

Staré matriky, digitalizácia, aké informácie nájdete v matrikách.
Lendys
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05 Sep 2016, 09:12
Predkovia z oblasti: rod Šotter/Schotter, Andrizal, Spiš, rod Balega, Czismár, Malá Trňa

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli máte zkušenosti s komunikací s matrikou v Čerhově. Moje babička je narozená v Malé Trni, chtěla jsem kopii záznamu jejího narození a také její maminka by podle mých informací měla být z Trni. Mám kopii babiččina rodného listu, ale moc to nejde přečíst, nemůžu se posunout. Babička už mi to neřekne a děda si přesné údaje nepamatuje. Ve Velké Trni mi řekli, že matrika je v Čerhově, no psala jsem tam několikrát, ale vůbec neodpovídají.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4951
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takýmto je najlepšie zavolať. Oni si niektoré tie dedinské úradníčky myslia, že keď ich nikto nevidí čítať email, tak ani neprišiel a oni nemusia nič vybavovať.
Používateľov profilový obrázok
Absik
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:22
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko: Škripko, Pravda, Polyák, Andrejčák, Výrostko/Virosztko, Prepiják; Maďarsko/Košice: Deutsch; Spiš+Poľsko: Kohn, Tandlich; Morava: Absolon, Lédl
Kontaktovať používateľa:

Niektore statne matriky Cerhov su zhodou okolnosti dostupne aj online:

Narodenia: 1895-1906
Sobase: 1895-1906, 1921-1938
Umrtia: 1895-1938

https://www.familysearch.org/search/catalog/4121422
Napísať odpoveď