Dopĺňanie na FamilySearch VYRIEŠENÉ

jozef56
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 29 Apr 2017, 13:13
Predkovia z oblasti: Maťašovský,Lešondák,Halcin -Smižany,Sp.N.Ves,Rolova Huta,Kežmarok

Dobrý deň,
chcel by som poprosiť o radu skúsenejších a zbehlejších na počítači.
Keď dopĺňam mená osôb, dátumy, prílohy do zdrojov a spomienok tak je všetko v poriadku.
Keď chcem doplniť miesta narodení, sobášov a úmrtí tak sa mi po napísaní 1-2 písmen stratí stránka, na ktorej dopĺňam a objaví sa text "Och, niečo nie je v poriadku. Prosím, obnovte stránku".
V čom môže byť problém?
Jozef
Naposledy upravil/-a jozef56 v 09 Mar 2024, 08:46, upravené celkom 1 krát.
JMK
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11 Nov 2023, 17:25
Predkovia z oblasti: Bardejov a okolie - Pohronska Polhora

Ked to nebola docastna chyba na FamilySearch tak by som skusil iny browser (Firefox, Chrome atd) aby ste zistil ci chybu robi vsade alebo len u jedneho browseru. Chyba moze byt aj v scripte na stranke (casto sa to pokazi ked sa naistaluje novy update browseru). To by sa dalo opravit takto: Otvorte si rodokmen, pripadne priamo profil cloveka ktoreho chcete opravit a stlacte CTRL+F5. Staci to urobit len raz a malo by to obnovit cache pre celu domenu FamilySearch.
jozef56
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 29 Apr 2017, 13:13
Predkovia z oblasti: Maťašovský,Lešondák,Halcin -Smižany,Sp.N.Ves,Rolova Huta,Kežmarok

Ďakujem pekne za tipy.
CTRL+F5 som vyskúšal, nepomohlo to.
Keď vyskúšam tá prvú možnosť s nejakou pomocou tak dám vedieť ako to dopadlo.
Pozdravuje Jozef
jozef56
Iniciatívny člen
Iniciatívny člen
Príspevky: 156
Dátum registrácie: 29 Apr 2017, 13:13
Predkovia z oblasti: Maťašovský,Lešondák,Halcin -Smižany,Sp.N.Ves,Rolova Huta,Kežmarok

Dobrý deň,
jedine na prehliadači Firefox to funguje v poriadku, na ostatných nie.
Ešte raz ďakujem za "nakopnutie".
Pozdravuje Jozef
Napísať odpoveď