11. stretnutie amatérskych genealógov

Stretnutia, názory, odkazy...
Liptov
Nováčik
Nováčik
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 11 Feb 2016, 00:06
Predkovia z oblasti: Tabak-Trepáč

Veľmi rada prídem i ja
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Zatiaľ je nás 19, vrátane 4 neistých, plus hosť.
Pre tých, ktorí nás nesledujete na facebooku, hosťovanie prijala zástupkyňa vedúceho katedry histórie UMB v Banskej Bystrici Mgr. Alica Kurhajcová, PhD., ktorá vystúpi s prednáškou "Zo života sirôt medzi múrmi Ľupčianskeho hradu".
Gustko
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 03 Mar 2014, 13:30
Predkovia z oblasti: Horná Orava: Heteniak, Morong, Joniak, Mališák.

Aj ja sa hlásim.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takže súhrn: prihlásených 17 istých, 3 neistí + hosť.
Z Bratislavy a blízkeho okolia (vrátane okolia Trnavy) registrujem 8 ľudí, takže som kúpil 10 miesteniek na rýchlik R 811 s odchodom o 8,04 h do vozňa č. 3. Rovnako tak som kúpil 10 miesteniek tiež do vozňa č. 3 späť na rýchlik R 814.
V oboch prípadoch ide o miesta 61, 63, 65-66, 71-76.
stanley4
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 05 Mar 2013, 16:26
Predkovia z oblasti: hlavne Liptov (Partizánska Ľupča), Horná Nitra (Chrenovec), Severná Morava (Troubelice)

Aj ja sa hlásim, ak je ešte voľná stolička... :)
dangol
Veterán
Veterán
Príspevky: 428
Dátum registrácie: 27 Mar 2016, 17:25
Predkovia z oblasti: Golembiovský: Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Rakúsko, Maďarsko, Kónya/Kóńa, Jánošík: Branč, Krajčovič, Gyűrűsi: Komjatice, Nesvady
Bydlisko: Nitra

duros napísal: 26 Nov 2019, 19:30 Takže súhrn: prihlásených 17 istých, 3 neistí + hosť.
Z Bratislavy a blízkeho okolia (vrátane okolia Trnavy) registrujem 8 ľudí, takže som kúpil 10 miesteniek na rýchlik R 811 s odchodom o 8,04 h do vozňa č. 3. Rovnako tak som kúpil 10 miesteniek tiež do vozňa č. 3 späť na rýchlik R 814.
V oboch prípadoch ide o miesta 61, 63, 65-66, 71-76.
Dobrý deň,
ja idem z Nitry vlakom, ktorý má odchod o 8,03 hod. /možno sa pridá aj Veronika??/ do Šurian, kde prestúpim do R 811. Môžem rátať z miestenkou od Vás alebo si mám miestenku kúpiť. Nerobí mi to problém, pýtam sa iba preto, aby Vám zbytočne nezostali a aby som vedela. Inak skoro všetky vlaky majú meškanie.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

dangol napísal: 27 Nov 2019, 14:15 .....
Dobrý deň,
ja idem z Nitry vlakom, ktorý má odchod o 8,03 hod. /možno sa pridá aj Veronika??/ do Šurian, kde prestúpim do R 811. Môžem rátať z miestenkou od Vás alebo si mám miestenku kúpiť. Nerobí mi to problém, pýtam sa iba preto, aby Vám zbytočne nezostali a aby som vedela. Inak skoro všetky vlaky majú meškanie.
Myslel som, že to máte s Veronikou odkomunikované. Tá by mala ísť autobusom do BB a odtiaľ do ZV. Ale pokojne môžete pristúpiť v Šuranoch. Podľa prepočtov mám 2 miesta navyše. O meškaní vlakov viem, zabudol som to uviesť, že na tej trati veľa výluk a pomalých ciest, takže žiaden rýchlik nejde včas :(
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

stanley4 napísal: 27 Nov 2019, 00:41 Aj ja sa hlásim, ak je ešte voľná stolička... :)
Stanko, si vítaný! :)
staso
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:33
Predkovia z oblasti: Sojka - farnosti Lom nad Rimavicou, Oravská Lesná

Veľmi nerád a s ťažkým srdcom, ale kvôli pracovným povinnostiam musí svoju účasť odriecť.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4935
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

staso napísal: 27 Nov 2019, 21:49 Veľmi nerád a s ťažkým srdcom, ale kvôli pracovným povinnostiam musí svoju účasť odriecť.
To je škoda, už druhý ...(Andrej tiež) :-(
Napísať odpoveď