Chystá sa FSC Bratislava!

Praktické skúsenosti z archívov.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4967
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Monicina napísal: 16 Apr 2024, 21:44 Dobrý deň.

Nedokážem si otvoriť ten obrázok odkazu.
Rozumiem správne, že sa to má konať na Lazaretskej č.12 o 10.30?
A máte niekto informáciu, či sa to bude naozaj konat? Predsa len ubehol mesiac od toho oznamu. A chystáte sa tam niekto? Ja by som rada išla.
Rozumiete tomu správne. Uploadol som screenshot z našej FB skupiny, kde to dal p. Vašíček, obrázok od neho bol tiež len screenshot. Fakt je ten, že centrum sa nikde nedá nájsť, ani akcia samotná. Tak som sa ho spýtal na našom FB. Čakám odpoveď.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4967
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Takže na samotnom webe nie je link na bratislavské centrum, ale na wiki: https://www.familysearch.org/en/wiki/Br ... rch_Center
Je tam aj spomenutá akcia.
Monicina
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 231
Dátum registrácie: 21 Okt 2021, 12:23
Predkovia z oblasti: Podunajská nížina a okolie Kráľovského Chlmca a Berežská oblasť v Zakarpatskej Rus
Bydlisko: Bratislava

Ďakujem Vám za odpoveď. Napísala som e-mail na tú kontaktnú adresu, ktorá je vo Wikipedii a snáď sa mi ozvú.
Ale vidím to skepticky, akcia by mala byť o dva dni a nikde žiadna propaganda/reklama. A podľa toho, čo píšu vo Wikipédii, má isť o interaktívny seminár, návšteva cintorína a práca priamo s PC. To si vyžaduje veľa predprípravných prác a zdá sa, že tam mali byť aj prednášajúci hostia a má tam byť aj občerstvenie, a nesedí mi, že jednak nikde nie je žiadne oficiálne avízo ani prihlasovací link/formulár ani informácia o platbe (pochybujem, že by to malo byť zadarmo). Tak neviem, čo si o tom myslieť. :?
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4967
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Mám pocit, že Vy nie ste na FB. Tam by ste mohli priamo kontaktovať Toma Vasicka.
Napísať odpoveď