13. stretnutie amatérskych genealógov

Stretnutia, názory, odkazy...
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4966
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Zdravím Vás, priatelia!

Ako býva zvykom, na jeseň chceme organizovať stretnutie amatérskych genealógov. Nedávame hlasovať o termíne a mieste, ale rovno navrhujeme ako miesto stretnutia Zvolen, ako obvykle hotel Franko a deň 14. október 2023. Ak má niekto lepší návrh, nebránime sa mu.
Predbežne je dohodnutá prednáška od Mgr. Lenky Bernátovej, PhD., bývalej zamestnankyne ÚPN, s ktorou sme sa dohodli, že by nám odprezentovala, aké fondy sú dostupné pre bádateľov v ÚPN z pohľadu rodinnej histórie.
Týmto Vás zároveň prosím, aby ste nahlásili Váš reálny záujem zúčastniť sa. Kontakty buď na mňa máte, alebo sa nahláste v tomto vlákne, prosím!
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3259
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Hlásim sa 😂
S pozdravom
Patrik Zakarovský
Používateľov profilový obrázok
wera
Veterán
Veterán
Príspevky: 397
Dátum registrácie: 15 Sep 2012, 23:31

aj ja... :D
Rhostacny
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 14 Jún 2019, 20:54
Predkovia z oblasti: Horná Ves, Radobica, Veľké Pole, Bystričany, Nitrianske Sučany, Veľké Uherce, Partizánske, Veľké Hoste, Dubodiel, Ostratice, Veľká Hradná, Bošianska Neporadza, Šarovce, Jablunkov na Morave
Bydlisko: Bratislava

Pozdravujem, od koľkej je plánovaný začiatok?
Imrich
Veterán
Veterán
Príspevky: 621
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:16
Kontaktovať používateľa:

Prihlasujem sa po dlhsom case
a pozdravujem
Imrich Vrto
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4966
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Imrich napísal: 05 Sep 2023, 14:25 Prihlasujem sa po dlhsom case
a pozdravujem
Imrich Vrto
Už som myslel, že si emigroval do Švajčiarska ;-) Som nesmierne rád, že si sa ozval!
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4966
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Rhostacny napísal: 05 Sep 2023, 13:33 Pozdravujem, od koľkej je plánovaný začiatok?
Ako obvykle po príchodoch rýchlikov, ergo okolo 12,00 hod.
Využijem tento post ešte k doplneniu podrobností, že máme zajednanú prednú časť (v zadnom salóniku je už akcia), za ktorú sa najnovšie aj platí (no čo už), no podstatné je, že predná časť pojme cca 30 ľudí, na rozdiel od toho salónika, ktorého kapacita je len 20-22 ľudí. Takže beriem len do 30, aby ste vedeli :)

Malá poznámka k objednávaniu jedál: keďže sme nechceli jednotné jedlo, ale á la carte, treba počítať s tým, že jedlo nebude pre všetkých do polhodiny od objednania. Ale to prežijeme, resp. si objednáme postupne :)
casper911
Aktívny člen
Aktívny člen
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 18 Okt 2012, 00:28
Predkovia z oblasti: Lanči, Lancsin z Pruského a okolia, Andraščík a Ondko zo Sabinova a okolia, Veľké Uherce

Oficiálne sa pripájam aj ja...
matik58
Člen
Člen
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 27 Okt 2020, 11:18

predbežne sa prihlasujem aj ja :)
Rhostacny
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 14 Jún 2019, 20:54
Predkovia z oblasti: Horná Ves, Radobica, Veľké Pole, Bystričany, Nitrianske Sučany, Veľké Uherce, Partizánske, Veľké Hoste, Dubodiel, Ostratice, Veľká Hradná, Bošianska Neporadza, Šarovce, Jablunkov na Morave
Bydlisko: Bratislava

Zdravím,. aj ja rád prídem na stretnutie
Napísať odpoveď