Tretie stretnutie amaterskych genealogov

Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4973
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Richard napísal:... a pýtam sa, kedy bude ďalšie?
Ale aky nedockavy? :lol: Jedno mini uz dnes v P.P. Pasta Restaurant & Cafe za Billou o 17,30 - ideme riesit vajcia :lol:
Inak uvazujem nad nejakym majom, ci? Bolo by to este pred dovolenkami, snad aj lepsie pocasie. Otazka je, ze kde...
Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

Predpokladám, že hovoríme o Bratislave. Mali ste to hodiť na fórum skôr, išla by som vajcia riešiť tiež. :lol:
Richard
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 08 Jan 2013, 21:06
Predkovia z oblasti: Skačany, Hradište, Veľká a Malá Lehota, Veľké Pole, Topoľčany, Bánov, Budapešť, Mezice (ČR)

Máj je dobrý dátum. Aj BA by bola fajn, ale tu nech sa vyjadria aj ostatní. Záleží na tom, či by chcel prísť aj niekto z východu. Potom je samozrejme optimálnejší stred.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4973
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dari: sak 7 hodin vopred pre miestneho nie je dostatocny cas? :-)
Richard: myslim, ze dost ludi je zo stredu SK, su medzi nami aj z vychodu, tak sme na dnesnom mini tak konstatovali, ze hadam opat niekde uprostred...snad tentoraz by sme ulahodili andrejovi58 a milestone a dali by sme Zilinu...
Dari
Veterán
Veterán
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:30
Predkovia z oblasti: Trebaczky, Sztankovics obce v okolí Piešťan

Lenže my v robote nemáme prístup na fórum. Sme radi, že nám ako -tak fungujú nejaké tie ministerské stránky. A hoci to mám takpovediac za rohom, nestíham.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4973
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Dari napísal:Lenže my v robote nemáme prístup na fórum. Sme radi, že nám ako -tak fungujú nejaké tie ministerské stránky. A hoci to mám takpovediac za rohom, nestíham.
To dnesne vzniklo spontanne, dohodlo sa asi hodinu predtym, ako som to sem napisal.
Používateľov profilový obrázok
jojo
Člen
Člen
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 13 Máj 2013, 09:17
Predkovia z oblasti: Osvald - Kunešov(Kremnica), Padúch - Štefultov(Banská Štiavnica), Polák - Ružomberok,Trstenský-Trstená-

ahojte, este pred navrhnutim Ziliny z Vasej strany som sa s manzelkou bavil o Ziline , aka nahoda :D, vcera som oslovil jeden hotel v centre Ziliny, je od železnicnej a autobusovej stanice vzdialeny asi 10 minut cesty pešo. Pani mi navrhla ze sa da zajednat, no co som si v simol, tak Zvolen bol rieseny asi tak ze za to ze si objedname asi jedlo tak protisluzba bola zadarmo prenajom saloniku. V tomto hoteli je za prenajom saloniku poplatok, no pri objednani si obedu sa poplatok znizi na 50 % z ceny salonika. Za projektor je tiez poplatok, tak ten ak ma niekto moznost by mohol doniest. ;)

Skusime este porozmyslat kde by sa to dalo v Ziline spravit, samozrejme nedaleko železnicnej stanice. Zilina by bola vyhodna urcite aj z hladiska dobrej polohy, pri vyhladavani spojov zo stredneho, vychodneho ci zapadneho Slovenska. :)
Používateľov profilový obrázok
jojo
Člen
Člen
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 13 Máj 2013, 09:17
Predkovia z oblasti: Osvald - Kunešov(Kremnica), Padúch - Štefultov(Banská Štiavnica), Polák - Ružomberok,Trstenský-Trstená-

Tak ahojte, co sa tyka toho dalsieho 3jeho stretnutia amaterskych genealogov, a miesto konania Žilina, tak sa to zatial rysuje k lepsiemu, buduci tyzden by som vedel presnejsie informacie...

rad by som sa Vas spytal na aky termin by ste si predstavovali dat to 3 stretnutie, ja by som navrhol vikend bud po 1 alebo po 8 máji.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4973
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Predbezne suhlasim a je jedno, ktory z tych vikendov to bude.
Používateľov profilový obrázok
patricius95
Veterán
Veterán
Príspevky: 3262
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:08
Predkovia z oblasti: Ličartovce → Zakarovský, Ruské Pekľany → Koscik, Havranec → Leľo, Nitr. Streda → Trenčiansky
Bydlisko: Prešov

Ak by som konečne mohol prísť aj ja, skôr by mi vyhovovala sobota 3.5. Do tretice sa mi to snáď podarí :-)
S pozdravom
Patrik Zakarovský
Napísať odpoveď