V roku 2014 sme založili občianske združenie Genealogický inštitút Slovenska. Venujeme sa rôznym dobrovoľníckym aktivitám – na stránke uverejňujeme zaujímavé články na tému rodinnej histórie, genealógie, či tvorby rodokmeňov, prevádzkujeme genealogické forum, vytvorili sme genealogický slovník, organizujeme stretnutia genealógov.

V tomto roku sa môžeme po prvý raz uchádzať aj 2 percentá z daní. Ak sa vám páči, čo robíme a ak máte pocit, že naša aktivita má zmysel, môžete nás podporiť. Ďakujeme!
CHCEM VEDIEŤ VIAC O MOŽNOSTI PODPORIŤ GENI.SK

Family Historian

david
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 294
Dátum registrácie: 04 Sep 2013, 02:56

Family Historian

Príspevok od užívateľa david » 05 Júl 2018, 17:40

Používate niekto program Family Historian? Zaujal ma svojími funkciami pri práci s fotografiami. Umožňuje označovanie osôb na fotografiách ako na Facebooku, alebo priradenie miesta. Dobre podporuje Unicode aj GEDCOM. Celkovo je dobre prepracovaný a ponúka veľa funkcií. https://www.family-historian.co.uk/feat ... -version-6

Ja mám ako hlavný program RootsMagic, ale zo všetkých ostatných programov ma okrem TNG zaujal práve Family Historian.jurajpolak
Veterán
Veterán
Príspevky: 417
Dátum registrácie: 20 Júl 2016, 12:24
Predkovia z oblasti: Marianka, Stupava, Mást, Borinka a ďalšie obce Záhoria, Záhorská Bystrica
Bydlisko: Marianka

Re: Family Historian

Príspevok od užívateľa jurajpolak » 06 Júl 2018, 07:26

Ja mám tiež hlavný RM, ale henten Family Historian minimálne vyskúšam. Pozeral som včera tak narýchlo funkcie a vyzerá to veľmi dobre. Ešte som zatiaľ nezistil, či to má aj synchronizáciu s Family Search, to je funkcia, na ktorú som si veľmi zvykol v RM.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných