Hledání předka - rod Adamčíků

Pravidlá fóra
Pravidlá fóra "Hľadám predka"
Skôr, než položíte otázku v tomto fóre, odporúčame Vám prečítať si tieto pravidlá a snažiť sa ich dodržiavať vo vlastnom záujme, aby Vám skúsenejší kolegovia mohli čo najskôr a čo najpresnejšie odpovedať:
1) Do predmetu témy napíšte konkrétne priezvisko, po ktorom pátrate, prípadne aj oblasť. Ak napíšete "Hľadám predkov", bude názov témy zmenený, pretože predkov tu hľadajú všetci, navyše ide o duplicitu s názvom subfóra.
2) Snažte sa uviesť všetky fakty, ktoré k danému predkovi viete, či už je to narodenie, úmrtie, sobáš, vierovyznanie, lokality, v ktorých žil, alebo čokoľvek iné. Akýkoľvek fakt je lepší, ako nič a môže viesť k rýchlejšej identifikácii.
3) Ak ide o osobu, ktorá už nežije, pridajte link na dokument, týkajúci sa osoby, alebo priložte sken dokumentu, aby sa predišlo omylom pri Vašom čítaní záznamu. Nebuďte ješitní, že Vám sa to stať nemôže. Stáva sa to každému, najmä v začiatkoch. Od toho sme tu, aby sme Vám pomohli, nikoho vopred nezatracujeme.

Ďakujeme za pochopenie a želáme veľa úspechov v pátraní po predkoch.
Brig
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13 Máj 2019, 23:17
Predkovia z oblasti: Adamčík, Pukanec (Levice)

Hledání předka - rod Adamčíků

Príspevok od užívateľa Brig » 13 Máj 2019, 23:23

Dobrý večer, obracím se na vážené "spolubadatele" s dotazem na předky a pokračovatele rodku Adamčíků z obce Pukanec, konkrétně se jedná o Ludovíta Adamčíka, nar. r. 1875 v Pukanci a jeho ženu Katarínu Adamčíkovou, nar. r. 1875 v Pukanci. Za jakoukoliv pomoc předem děkuji.Užívateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 3524
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Hledání předka - rod Adamčíků

Príspevok od užívateľa duros » 14 Máj 2019, 09:31


Brig
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 13 Máj 2019, 23:17
Predkovia z oblasti: Adamčík, Pukanec (Levice)

Re: Hledání předka - rod Adamčíků

Príspevok od užívateľa Brig » 14 Máj 2019, 19:21

Děkuji za odezvu. :-)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný