Vyhladanie a stiahnutie dokumentov na ellisisland.org

Tipy na online databázy užitočné pri genealogickom pátraní.
Rooka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04 Aug 2014, 15:13

Elis Island, z vyprávění mého dědy i tety, vím že by Jánoš Malik narozen v lyuta, měl plout do Ameriky, zde je opět problem, že nikdo není, kdo by to potvrdil nebo vyvrátil. Na stránkach jsem opět hledal, nybrž problem je v tom že nevim jak vyhledat konkretní jméno přijmení, vím že při narození mého dědy v 26.10.1909 mu bylo 42, vím také, že se narodil v roce 1866 opět +/- rok muže šibovat. takže ač my to dalo práci tak snad bych mohl mít malou náděj, že jeden z těchto dvou by mohl být ten pravej.

315. Jan Malik Monasterzyska 1903 36 View View View

258. Ianos Malik Mokrihaj 1893 29 View View View


Opět problem a prosba na Vás, kdo má již registraci na Elis Island, zda by se mi tam mohl kouknout a pokud by se nechaly veškere podklady stáhnout a poslat. Budu moc rád a předem děkuji Michal
Používateľov profilový obrázok
Absik
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:22
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko: Škripko, Pravda, Polyák, Andrejčák, Výrostko/Virosztko, Prepiják; Maďarsko/Košice: Deutsch; Spiš+Poľsko: Kohn, Tandlich; Morava: Absolon, Lédl
Kontaktovať používateľa:

Rooka napísal: Opět problem a prosba na Vás, kdo má již registraci na Elis Island, zda by se mi tam mohl kouknout a pokud by se nechaly veškere podklady stáhnout a poslat. Budu moc rád a předem děkuji Michal
A co vam brani zaregistrovat sa ? Je to zadarmo...
Rooka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04 Aug 2014, 15:13

problem neni v registraci, ale v tom že sem zaregistrovan, ale nemohu se přihlasit psal jsem jim už 3x žadost v roce 2011 pote vloni a odpověd žádná :((
andy15
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 15 Apr 2014, 18:38
Predkovia z oblasti: kovac,lovas,vincze,pavlovce nad uhom

Chodte na tuto stranku-https://www.ellisisland.org/sign/index. ... _targ=none a kliknite na Trouble Signing In? tam sa vam objavi,sign-in problems,na cilse 2 forgot password or user name kliknite na,confirm your identity.A tam napiste e-mail adresu ktoru ste zadali pri registracii a za par minut mali by poslat vase heslo a co k tomu patri ;)
Rooka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04 Aug 2014, 15:13

děkuji za podrobnou cestu, k heslu a odeslaní do pár minut by opravdu měly, ale problem je že jsem se toho nedočkal ani do dnešního dne :-) snad díky informaci, od Vas tak bude učiněno, abych se mohl přihlásit Michal
Používateľov profilový obrázok
Absik
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:22
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko: Škripko, Pravda, Polyák, Andrejčák, Výrostko/Virosztko, Prepiják; Maďarsko/Košice: Deutsch; Spiš+Poľsko: Kohn, Tandlich; Morava: Absolon, Lédl
Kontaktovať používateľa:

Alebo sa tam zaregistrujte znova, s inou e-mail adresou ;-)
Rooka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04 Aug 2014, 15:13

Absik napísal:Alebo sa tam zaregistrujte znova, s inou e-mail adresou ;-)
nejde, je to na IP adresu :/
Používateľov profilový obrázok
Absik
Veľmi aktívny člen
Veľmi aktívny člen
Príspevky: 295
Dátum registrácie: 17 Okt 2012, 23:22
Predkovia z oblasti: Východné Slovensko: Škripko, Pravda, Polyák, Andrejčák, Výrostko/Virosztko, Prepiják; Maďarsko/Košice: Deutsch; Spiš+Poľsko: Kohn, Tandlich; Morava: Absolon, Lédl
Kontaktovať používateľa:

to asi nie... potom by sa ludia v sietach s privatnymi IPckami nemohli registrovat vobec (teda iba 1 z 1000).

Skor by som odporucal vymazat cache a cookies a skusit znovu, pripadne z inym browserom.
Používateľov profilový obrázok
duros
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 4991
Dátum registrácie: 11 Sep 2012, 14:52
Predkovia z oblasti: Snopek, Varényi - farnosti Malá Hradná, Dubodiel, Bánovce nad Bebravou, Trenčín, Trenčianska Turná, Dubnica, Jacovce
Kontaktovať používateľa:

Rooka napísal:
Absik napísal:Alebo sa tam zaregistrujte znova, s inou e-mail adresou ;-)
nejde, je to na IP adresu :/
Ja neviem, co to s tou Tvojou IP adresou (kedze ten isty problem si mal tu). Ale registraciu na iny email som Ti tu dokazal urobit a z tej IP adresy sa dokazes prihlasit. Neviem ci naozaj nebude problem v cache a cookies.
Rooka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 04 Aug 2014, 15:13

Taky je mi to záhadou :(
Napísať odpoveď